سخنی با تولید کنندگان محتواتوسعه اینترنت نحوه ارائه محتوا را دگرگون کرده است. زمانی تولید محتوا فقط در قالب کتاب، مجله و روزنامه بود، اما امروزه محتوای دیجیتال در قالب رسانه های دیجیتال، صفحات وب، شبکه های اجتماعی و بسیاری دیگر ارائه می گردد.

درنتیجه انتشار محتوای تولید شده بسیار راحت شده است، اما در این بین به دلیل هزینه های سنگین تولید محتواهای خاص باعث می شود که تولید کنندگان محتوا نتوانند محصول خود را به راحتی ارائه نمایند.

این یعنی پس از ارائه محتوا در فضای مجازی به سرعت کپی شده و در دسترس همگان قرار می گیرد و تولید کننده ناگزیر مجبور به استفاده از تکنیک هایی جهت قفل کردن اطلاعات نموده تا جبران هزینه های انجام شده را نماید،

اما با این حال پس از مدتی دوباره متوجه کپی شدن محصول خود شده و در نهایت متضرر می گردد و این عامل باعث شده است که تولید کنندگان محتوا دست از این کار کشیده و نتوانند اطلاعات ناب و تحقیقات با ارزش خود را به راحتی ارائه نمایند.

تیم ما با بررسی این موضوع به صورت کارشناسی شده محیطی را برای اولین بار در دنیا فراهم نموده است که تولید کنندگان محتوا می توانند آسوده خاطر محتوای خود را در این محیط انتشار دهند بدون اینکه کسی بتواند از محتوا کپی گرفته و در اختیار دیگران قرار دهد .

در ادامه به ویژگی های این محصول که آن را از دیگر محصولات متمایز می نمایید اشاره می کنیم.

1-اطلاعاتی که در این قالب ارائه می شود حتی پس از انتشار قابل ویرایش می باشد و می توان بدون هیچ نگرانی در کمترین زمان محتوایی که مشکل دارد را از دسترس خارج نموده و محتوای اصلاح شده را جایگزین نمود.

2-محتوا کاملا دسته بندی شده و به صورت یک مالتی مدیا ارائه می گردد و این موجب می شود که کاربر به راحتی به مطالب مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

3-مشکلی که در فضای مجازی وجود دارد این است که کاربر پس از سرچ کردن و به دست آوردن موضوع مورد نظر ممکن است پس از مدتی نیاز به استفاده مجدد از آن را داشته باشد اما نتواند در سیستم آن را دوباره به راحتی پیدا کند و این موضوع با افزایش حجم اطلاعات دو چندان میشود. اما در این مجموعه اطلاعات دسته بندی شده و هر زمان که کاربر بخواهد می تواند به راحتی به آن دسترسی داشته و از آن استفاده نماید.

4-محتوا به صورت یک نرم افزار مالتی مدیا و رایگان ارائه می گردد و تولید کننده می تواند برای نشان دادن کیفیت محتوای خود بخشی را به صورت رایگان ارائه نماید تا اعتماد کاربران را جلب نموده و مابقی به صورت پرداخت درون برنامه ای فعال می گردد.

5-نرم افزار پس از نصب و فعال سازی برروی سیستم کاربر اطلاعات آن را در سرور ذخیره کرده و موضو عاتی که توسط کاربر خریداری می گردد فقط در دو سیستم که توسط کاربر ارائه می گردد قابل مشاهده می باشد و در عین حال کاربر می تواند نرم افزار را در چندین سیستم نصب نماید اما فقط می تواند از اطلاعات رایگان استفاده نماید مگر اینکه اقدام به پرداخت مجدد درون برنامه نماید.

اگر شما هم توانایی تولید محتوا در غالب فیلم، عکس، کتاب دیجیتال و Voice را دارید می توانید به صورت امن آن را در این قالب با دیگران به اشتراک بگذارید و به درآمد برسید.